Star Wars

Endorfin World
Star Wars
Star Wars Star Wars Star Wars
nejlevnější
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Je občanská válka a váš tým bojuje na straně povstalců. Vašim špehům se podařilo zmocnit tajných plánů nejdokonalejší zbraně říše – Hvězdy smrti. Princezna Leia pronásledovaná zákeřnými agenty impéria, nahrála tyto plány do robota R2D2 a pověřila ho, aby je dopravil na pouštní planetu. Vaším úkolem je najít robota R2D2 a pomoci mu dostat se v záchranném modulu na pouštní planetu dříve, než se plánů zmocní vojáci imperia. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla!

Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1260
běžná cena: 1 400 Kč

Recenze únikové hry

8 recenzí
Super únikovka, hru jsme si moc užili. Room master Patrik byl perfektní a plný nadšení, děkujeme :-) Endorfin určitě doporučujeme!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Honza17.03.2020
Naše první únikovka, takže posoudit obtížnost moc nemůžeme, ale nadchla nás propracovanost prostředí i řešení samotných úkolů, všechno fungovalo, jak mělo. Jako nováčci jsme občas tápali, ale roommaster Patrik nám byl skvělou oporou a vždy ve vhodnou chvíli nás jemně naváděl k řešení. Hru můžeme vřele doporučit!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eva02.03.2020
Hologram R2D2 nefungoval.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jonáš 17.02.2020
Klobouk dolů.) skvělá únikovka, těžší a hlavně pro znalé fanoušku, nicméně se špetkou podpory se skvěle budete bavit i když jimi nejste na 200%. Je to chytře udělané a závěr vám trochu zamotá mozkové hemisféry, nicméně nebojte se toho stát se součástí příběhu, který je pro hlavní motiv dějové linky, tak stěžejní.. bez vaší pomoci, by příběh oblíbený generacemi, dopadl úplně jinak. Bavilo mě, že v místnosti jen tak něco volně ležet nenajdete! Ať vás provází síla.)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Vláďa12.12.2019
Mám za sebou 10 únikovek a tato se řadí mezi nejlepší 3 (společně s Wonderlandem a Opus Magnum od Chamber). Moji 2 další členové týmu šli na únikovku poprvé, úkoly zvládali bez potíží a užili si to stejně jako já, zkušenější. Krásné zpracování místností, úžasné tématické kulisy, které musely stát veliké peníze, nic nebylo odfláknuté a je vidět, že si dali práci i s nejmenšími detaily. Úkoly byly skvěle vymyšlené, znalost příběhu Star Wars není nutná, ale fanoušci si hru užijí o kousek víc. Nečekejte samé zámečky, občas to chce zručnost občas zase logiku. Milá byla i pozornost, kterou jsme si odnesli, nebudu prozrazovat :-) Na to jak je Endorfin "zapadlý", prostor je to krásný a odcházeli jsme s úžasnými zážitky. Doporučuji!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
mjetelova01.11.2019
Ideální pro začátečníky. Milovníci filmu ocení skvělou atmosféru. :) Zuzka byla super sympatická :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ali10.10.2019
Jednalo se o mou první únikovku, takže jsem nevěděl, co od toho čekat. S kamarády jsme se nicméně od začátku až do konce skvěle bavili, Hra (Star Wars) se sice na první pohled zdála být jednoduchá, ale nakonec jsme to jen těsně stihli :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Roving20.05.2019
Únikovka má autentické prostředí, které vás vtáhne do děje. Pro fanoušky Star Wars je to nutnost. :-) Samotná únikovka je hezká, ale některé úkoly nám přišly trochu nedotažené. Jeden technický nefungoval, což trochu zkazí náladu. Roommaster nebyl tak nadšený a zapálený, jak jsme byli vždycky zvyklý.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana-J.31.12.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku