Star Wars

Endorfin World
Sleva
klasická
pro děti
Star Wars
Star Wars Star Wars Star Wars
nejlevnější
Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Typ hry:
Téma hry:

Je občanská válka a váš tým bojuje na straně povstalců. Vašim špehům se podařilo zmocnit tajných plánů nejdokonalejší zbraně říše – Hvězdy smrti. Princezna Leia pronásledovaná zákeřnými agenty impéria, nahrála tyto plány do robota R2D2 a pověřila ho, aby je dopravil na pouštní planetu. Vaším úkolem je najít robota R2D2 a pomoci mu dostat se v záchranném modulu na pouštní planetu dříve, než se plánů zmocní vojáci imperia. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla!

Číst více
Cena EXITGAMES.cz:
1260
běžná cena: 1 400 Kč

Podobné únikové hry

Sleva
Šance žít (online hra)
online
pro děti
Zažijte novou online zkušenost s únikovou hrou, kterou můžete hrát s kýmkoli, a to přímo z vašeho křesla. Vyzkoušejte úžasné on-line dobrodružství v oblasti...
Cena od: 399 Kč / skupina
zobrazit hru
Sleva
Soutěž detektivů (online teambuilding)
2 týmy
pro děti
TEAMBUILDING  PRO  10 - 300 DETEKTIVŮ?  PROČ  NE! Soutěž detektivů je skupinová detektivní online hra vhodná pro váš početný tým, kde se od každého družstva...
Cena od: 20 000 Kč / skupina
zobrazit hru
Sleva
Titanic
klasická
pro děti
Srážka s ledovcem a vaše loď se potápí v Atlantickém oceánu mezi kusy ledových ker. Jste uvězněni v části u motoru a cesta na palubu je uzamčena. Máte hodinu na záchranu života
Cena od: 1 350 Kč / skupina
zobrazit hru
Čarodějnická škola Magie a Kouzel – Epizoda II
klasická
pro děti
Nikdy byste neměli vstupovat do kanceláře ředitele bez dovolení,  zvlášť když se jedná o kancelář ředitele Čarodějnické školy magie a kouzel. Bohužel… nedá se nic dělat...
Cena od: 1 390 Kč / skupina
zobrazit hru

Recenze únikové hry

13 recenzí
Tématická hra, úkoly dobré, zážitek skvělý.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie24.09.2020
Hra se nam libila, i muj pritel pro ktereho jsme ji koupila a je Star wars nadsenec si ji užil. Maximalni spokojenost. Možná by bylo fajn kdyby hra mela v prostoru vice hudby nebo zvukových efektů. A tužka a papir by se hodily take na zapisky pro nekterých úlohách.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie Cihankova04.08.2020
Prijemná únikovka. Neplánovane sa nám podarilo vychytať nejaké drobné muchy, keď sme dokončili hru inou metódou, ako je plánované. Personál bol ale chápavý a celkovo sme si hru aj podnik užili.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Katarina10.07.2020
Naprosto super únikovka, která nám v jednu chvíli pěkně potrápila mozkové závity :) je velmi pěkně udělaná, a RD2D je nejlepší! :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Petra 02.07.2020
Celkem dobře, propracovaná únikovka, lehčí úkoly, které se nám povětšinou dařilo dobře plnit, nicméně pár much se přece jen najde, řízení záchranného modulu nám spolklo asi 15min ikdyž jsme věděli jak na to, ale tenhle prvek by chtělo trochu více vyladit... Roommaster v jednu chvíli vůbec nereagoval asi si skočil na záchod nebo na cigaro… což považujeme za neprofesionální přístup a dost nás to rozladilo... jinak celkově vzato hezká únikovka a fanouškům starwars jí doporučujeme.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
lukassz14.06.2020
Super únikovka, hru jsme si moc užili. Room master Patrik byl perfektní a plný nadšení, děkujeme :-) Endorfin určitě doporučujeme!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Honza17.03.2020
Naše první únikovka, takže posoudit obtížnost moc nemůžeme, ale nadchla nás propracovanost prostředí i řešení samotných úkolů, všechno fungovalo, jak mělo. Jako nováčci jsme občas tápali, ale roommaster Patrik nám byl skvělou oporou a vždy ve vhodnou chvíli nás jemně naváděl k řešení. Hru můžeme vřele doporučit!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eva02.03.2020
Hologram R2D2 nefungoval.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jonáš 17.02.2020
Klobouk dolů.) skvělá únikovka, těžší a hlavně pro znalé fanoušku, nicméně se špetkou podpory se skvěle budete bavit i když jimi nejste na 200%. Je to chytře udělané a závěr vám trochu zamotá mozkové hemisféry, nicméně nebojte se toho stát se součástí příběhu, který je pro hlavní motiv dějové linky, tak stěžejní.. bez vaší pomoci, by příběh oblíbený generacemi, dopadl úplně jinak. Bavilo mě, že v místnosti jen tak něco volně ležet nenajdete! Ať vás provází síla.)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Vláďa12.12.2019
Mám za sebou 10 únikovek a tato se řadí mezi nejlepší 3 (společně s Wonderlandem a Opus Magnum od Chamber). Moji 2 další členové týmu šli na únikovku poprvé, úkoly zvládali bez potíží a užili si to stejně jako já, zkušenější. Krásné zpracování místností, úžasné tématické kulisy, které musely stát veliké peníze, nic nebylo odfláknuté a je vidět, že si dali práci i s nejmenšími detaily. Úkoly byly skvěle vymyšlené, znalost příběhu Star Wars není nutná, ale fanoušci si hru užijí o kousek víc. Nečekejte samé zámečky, občas to chce zručnost občas zase logiku. Milá byla i pozornost, kterou jsme si odnesli, nebudu prozrazovat :-) Na to jak je Endorfin "zapadlý", prostor je to krásný a odcházeli jsme s úžasnými zážitky. Doporučuji!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
mjetelova01.11.2019
Ideální pro začátečníky. Milovníci filmu ocení skvělou atmosféru. :) Zuzka byla super sympatická :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ali10.10.2019
Jednalo se o mou první únikovku, takže jsem nevěděl, co od toho čekat. S kamarády jsme se nicméně od začátku až do konce skvěle bavili, Hra (Star Wars) se sice na první pohled zdála být jednoduchá, ale nakonec jsme to jen těsně stihli :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Roving20.05.2019
Únikovka má autentické prostředí, které vás vtáhne do děje. Pro fanoušky Star Wars je to nutnost. :-) Samotná únikovka je hezká, ale některé úkoly nám přišly trochu nedotažené. Jeden technický nefungoval, což trochu zkazí náladu. Roommaster nebyl tak nadšený a zapálený, jak jsme byli vždycky zvyklý.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana-J.31.12.2018

Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku