Star Wars

Endorfin World
Obtížnost:

(pokročilý řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Je občanská válka a váš tým bojuje na straně povstalců. Vašim špehům se podařilo zmocnit tajných plánů nejdokonalejší zbraně říše – Hvězdy smrti. Princezna Leia pronásledovaná zákeřnými agenty impéria, nahrála tyto plány do robota R2D2 a pověřila ho, aby je dopravil na pouštní planetu. Vaším úkolem je najít robota R2D2 a pomoci mu dostat se v záchranném modulu na pouštní planetu dříve, než se plánů zmocní vojáci imperia. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází Síla!

Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1260
běžná cena: 1 400 Kč

Recenze únikové hry

4 recenze
Mám za sebou 10 únikovek a tato se řadí mezi nejlepší 3 (společně s Wonderlandem a Opus Magnum od Chamber). Moji 2 další členové týmu šli na únikovku poprvé, úkoly zvládali bez potíží a užili si to stejně jako já, zkušenější. Krásné zpracování místností, úžasné tématické kulisy, které musely stát veliké peníze, nic nebylo odfláknuté a je vidět, že si dali práci i s nejmenšími detaily. Úkoly byly skvěle vymyšlené, znalost příběhu Star Wars není nutná, ale fanoušci si hru užijí o kousek víc. Nečekejte samé zámečky, občas to chce zručnost občas zase logiku. Milá byla i pozornost, kterou jsme si odnesli, nebudu prozrazovat :-) Na to jak je Endorfin "zapadlý", prostor je to krásný a odcházeli jsme s úžasnými zážitky. Doporučuji!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
mjetelova01.11.2019
Ideální pro začátečníky. Milovníci filmu ocení skvělou atmosféru. :) Zuzka byla super sympatická :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ali10.10.2019
Jednalo se o mou první únikovku, takže jsem nevěděl, co od toho čekat. S kamarády jsme se nicméně od začátku až do konce skvěle bavili, Hra (Star Wars) se sice na první pohled zdála být jednoduchá, ale nakonec jsme to jen těsně stihli :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Roving20.05.2019
Únikovka má autentické prostředí, které vás vtáhne do děje. Pro fanoušky Star Wars je to nutnost. :-) Samotná únikovka je hezká, ale některé úkoly nám přišly trochu nedotažené. Jeden technický nefungoval, což trochu zkazí náladu. Roommaster nebyl tak nadšený a zapálený, jak jsme byli vždycky zvyklý.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana-J.31.12.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku