Tajný experiment

TRAP CATCH
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Šílený vědec pan Walter touží po zničení světa. V Praze se prý nachází jeho tajná chemická laboratoř s velmi nebezpečným virem, který by znamenal zkázu lidstva během pár minut. Navlékněte ochranné brýle a přijďte odhalit tajný experiment!

Otevírací doba:
PO-NE: 10:00-20:00
Adresa:
Na Smetance 4, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
799
běžná cena: 1 499 Kč

Recenze únikové hry

7 recenzí
Moc se nám líbil systém nápověd, který nenutí ani neruší tím, že by Vám někdo volal v průběhu řešení a vytrhnul Vás ze zamyšlení. Úkoly byly povedené a bylo jich hodně, obtížnost tak akorát. Maximální vstřícnost. Pokud do kritérií započtu i dopolední cenu, tak to byla nejlepší únikovka, na které jsme byli. Rozhodně doporučuji. Mohli jsme dokonce hru dohrát, ikdyž jsme o 10 minut přetáhli.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan M.12.02.2019
Moc dobrá únikovka. Prima úkoly, každý se mohl zapojit, protože to nejde lineárně. Moc jsme si to užili. Škoda, že nemůžeme jít znovu... :-))

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana04.09.2018
Velice povedená hra, která hráče zatáhne do prostředí chemické laboratoře. Neotřelé úkoly, které nápaditě využívaly možnosti poskytované vybavením laboratoře. Jen škoda, že jsme se na jedné věci zasekli a pak už jen bezmocně čekali, než budeme moct pokračovat. Za mne skvělá hra, nelze než doporučit, přijďte a zažijte sami.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Vojta17.06.2018
Přišli jsme, viděli jsme... unikli jsme. Nutno říct, že prostředí je pěkně udělané. Vlastní chybou jsme se zasekli na jednom úkolu, protože jsme si něco zablokovali, tak jsme tam chvíli stáli a bezmocně koukali, než budeme zase odbloknutý. Jinak bychom mohli střihnout rekord. Nestřihli. Ale hru jsme si užili. A myslím, že chci domů žlutý oblek, který jsme během hry potkali...

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dobra17.06.2018
Umístěna na hezkém místě, prostředí je dobře využité, roommasterovi bylo chvílemi hůře rozumět, ale podstatné jsme pochopili. Úkoly byly ojedinělé a zajímavé! Rekord nám unikl o pár minut. Za mě super!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Malvína17.06.2018
Tajný experiment je celkem očekávatelně chemicky laděná úniková hra. Po úvodních instrukcích jsem se trošku bál, že tady půjde o zdraví (nemíchat kapaliny, nepít...), ale ředění kyseliny sírové, nabírání kyseliny chlorovodíkové pipetou a podobné úkony se tady naštěstí neprovádějí. Když se podaří najít tu správnou "linii", tak má hra spád, až je vám líto, že už končí, byť máte ještě spoustu času k dispozici. Úkoly jsou nápadité, i když jedna věc nás trošku zmátla, čímž nechci říci, že bychom úkol jinak vyřešili. Atmosférou připomíná Tajný experiment spíše prostředí z hodiny chemie než vědeckou laboratoř a příběh o viru jsem v průběhu hry trochu postrádal, ale to mohlo být i soustředěním se na jednotlivé úkoly. Příjemný je tady poměr cena/výkon. V tomto ohledu jedna z nejlepších her v Praze.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kabelkáři04.05.2018
Toto byla naše druhá hra od stejné firmy a byli jsme opět nadšení! :) Hra je logická, hádanky jsou kreativně vymyšlené, určitě doporučujeme!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alena07.03.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku